Preskoči navigacijo

Kako deluje sistem Primo™

Plačujte le za dejansko uporabo merilnih glav za obdelovalne stroje z žetoni za dobroimetje Primo

Sistem merilnih glav za obdelovalne stroje Primo uporablja edinstven model plačevanja le po dejanski uporabi. Pri tem modelu dolgoročno pogodbo ali vezavo nadomesti nakup in aktivacija žetona za šestmesečno dobroimetje, ki v tem obdobju omogoča neomejeno uporabo sistema Primo.

Ko dobroimetje poteče, lahko enostavno kupite nov žeton in si tako podaljšate uporabo sistema še za dodatnih šest mesecev. Nov žeton lahko vstavite kadarkoli in si tako podaljšate preostalo dobroimetje. Ta inovativen pristop k oskrbi z merilno tehnologijo za obdelovalne stroje prinaša večkratne koristi za uporabnike:

  • Dostopna začetna naložba
  • Hitro povračilo naložbe
  • Garancija Primo Total Protect krije nezgodno škodo

Visokoučinkovite merilne zmožnosti postanejo s sistemom Primo dostopne tudi na cenejših strojih.

Izvedite več o sistemu dobroimetja Primo.

Programska oprema in komplet za usposabljanje GoProbe za preprosto uporabo

Poskrbeli smo, da bo uporaba sistema Primo preprosta tudi za vse tiste kupce, ki imajo prvič opravka z merilnimi glavami za obdelovalne stroje. Vsak sistem Primo vključuje tudi edinstveno programsko opremo GoProbe; preprosto univerzalno merilno rešitev za nastavljanje delov in orodij z enovrstičnimi ukazi. Komplet za usposabljanje GoProbe je celovit paket za samostojno učenje, ki vam pomaga pri programiranju najrazličnejših operacij s programsko opremo GoProbe, kot so:

  • Preverjanje pripravljenosti sistema za delo
  • Nastavljanje delov
  • Nastavljanje orodij
  • Merjenje in kontrola značilnosti komponent

Vrsta učnih orodij in modulov vas usmerjeno uvede v vse, kar morate vedeti za optimalno izkoriščenost vašega sistema Primo.

Na voljo je tudi aplikacija GoProbe za vaš pametni telefon. Z interaktivno aplikacijo preprosto izberite značilnosti in zahtevane spremenljivke svojega dela ter ustvarite enovrstičen ukaz.

Izvedite več o programski opremi GoProbe.

Bodite brez skrbi z garancijo Primo Total Protect

Garancija Primo Total Protect (PTP) velja šest mesecev od dneva registracije žetona na spletnem mestu Renishaw in krije nezgodno škodo na izdelkih. Če se poškoduje kateri koli element strojne opreme sistema, vam ga Renishaw zamenja takoj in brezplačno. Garancija Primo Total Protect je še ena inovacija iz Renishawa, zahvaljujoč kateri se lahko brez skrbi povsem posvetite svojim procesom in stroškom.